T491B335K016AH4053
pregled izdelka
Številka dela: T491B335K016AH4053
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 3.30UF 16.0V
Podatkovni listi: T491B335K016AH4053.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491B335K016AH4053
Številka dela T491B335K016AH4053 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 3.30UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 309212 pcs Podatkovni list T491B335K016AH4053.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.5 Ohm
natančen opis 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm Zmogljivost 3.3µF