T491B476K010ZT7280
pregled izdelka
Številka dela: T491B476K010ZT7280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 47.0UF 10.0V
Podatkovni listi: T491B476K010ZT7280.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491B476K010ZT7280
Številka dela T491B476K010ZT7280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 47.0UF 10.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 193897 pcs Podatkovni list T491B476K010ZT7280.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 51 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm
natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 1 Ohm Zmogljivost 47µF