T491B476M006ZT7280
pregled izdelka
Številka dela: T491B476M006ZT7280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 47.0UF 6.0V
Podatkovni listi: T491B476M006ZT7280.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491B476M006ZT7280
Številka dela T491B476M006ZT7280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 47.0UF 6.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 296209 pcs Podatkovni list T491B476M006ZT7280.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm
Zmogljivost 47µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491B476M006ZT7111
T491B476M006ZT7111
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 47.0UF 6.0V
Na zalogi: 309406 pcs
Prenesi:
RFQ
T491B476M006ZT
T491B476M006ZT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411