T491B685K010AT2478
pregled izdelka
Številka dela: T491B685K010AT2478
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 6.80UF 10.0V
Podatkovni listi: T491B685K010AT2478.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491B685K010AT2478
Številka dela T491B685K010AT2478 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.80UF 10.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 311737 pcs Podatkovni list T491B685K010AT2478.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.5 Ohm
natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm Zmogljivost 6.8µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491B685K010AT4838
T491B685K010AT4838
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 6.80UF 10.0V
Na zalogi: 428271 pcs
Prenesi: T491B685K010AT4838.pdf
RFQ
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 6.80UF 10.0V
Na zalogi: 525151 pcs
Prenesi: T491B685K010AT4539.pdf
RFQ
T491B685K010AT
T491B685K010AT
Opis: CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411