T491B685K020AT2478
pregled izdelka
Številka dela: T491B685K020AT2478
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 6.80UF 20.0V
Podatkovni listi: T491B685K020AT2478.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491B685K020AT2478
Številka dela T491B685K020AT2478 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.80UF 20.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 317750 pcs Podatkovni list T491B685K020AT2478.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm
natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm Zmogljivost 6.8µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491B685K020ZT
T491B685K020ZT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 6.80UF 20.0V
Na zalogi: 479016 pcs
Prenesi: T491B685K020ZT.pdf
RFQ
T491B685K020AH2478
T491B685K020AH2478
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 6.80UF 20.0V
Na zalogi: 245174 pcs
Prenesi: T491B685K020AH2478.pdf
RFQ
T491B685K020AT
T491B685K020AT
Opis: CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1411