T491C105M050AT24787622
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491C105M050AT24787622
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 1.00UF 50.0V
Podatkovni listi: T491C105M050AT24787622.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C105M050AT24787622
Številka dela T491C105M050AT24787622 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1.00UF 50.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 201872 pcs Podatkovni list T491C105M050AT24787622.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.8 Ohm
natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 4.8 Ohm Zmogljivost 1µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C105K050ZTZQ01
T491C105K050ZTZQ01
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 1.00UF 50.0V
Na zalogi: 178372 pcs
Prenesi:
RFQ
T491C105M050AT2478
T491C105M050AT2478
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 1.00UF 50.0V
Na zalogi: 192631 pcs
Prenesi: T491C105M050AT2478.pdf
RFQ
T491C105M050AT
T491C105M050AT
Opis: CAP TANT 1UF 50V 20% 2312