T491C106K016ATZQ01
pregled izdelka
Številka dela: T491C106K016ATZQ01
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 10.0UF 16.0V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C106K016ATZQ01
Številka dela T491C106K016ATZQ01 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10.0UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 215430 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.8 Ohm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C106K016ZT
T491C106K016ZT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10.0UF 16.0V
Na zalogi: 323125 pcs
Prenesi: T491C106K016ZT.pdf
RFQ
T491C106K016ZT2478Z320
T491C106K016ZT2478Z320
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10.0UF 16.0V
Na zalogi: 248813 pcs
Prenesi:
RFQ
T491C106K016ATZQ017280
T491C106K016ATZQ017280
Opis: CAP TANT 10.0UF 16.0V