T491C106K020AHAUTO
pregled izdelka
Številka dela: T491C106K020AHAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 10.0UF 20.0V
Podatkovni listi: T491C106K020AHAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C106K020AHAUTO
Številka dela T491C106K020AHAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10.0UF 20.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 120808 pcs Podatkovni list T491C106K020AHAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.6 Ohm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.6 Ohm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C106K016ZTZV10
T491C106K016ZTZV10
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10.0UF 16.0V
Na zalogi: 363687 pcs
Prenesi:
RFQ
T491C106K016ZTZV11
T491C106K016ZTZV11
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10.0UF 16.0V
Na zalogi: 321226 pcs
Prenesi:
RFQ
T491C106K020AH
T491C106K020AH
Opis: CAP TANT 10UF 20V 10% 2312