T491C106M020AT2478
pregled izdelka
Številka dela: T491C106M020AT2478
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 10.0UF 20.0V
Podatkovni listi: T491C106M020AT2478.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C106M020AT2478
Številka dela T491C106M020AT2478 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10.0UF 20.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 239336 pcs Podatkovni list T491C106M020AT2478.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.6 Ohm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.6 Ohm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C106M020AT4165
T491C106M020AT4165
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10.0UF 20.0V
Na zalogi: 313800 pcs
Prenesi: T491C106M020AT4165.pdf
RFQ
T491C106M020AT24787622
T491C106M020AT24787622
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10.0UF 20.0V