T491C156K010AT2478
pregled izdelka
Številka dela: T491C156K010AT2478
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 15.0UF 10.0V
Podatkovni listi: T491C156K010AT2478.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C156K010AT2478
Številka dela T491C156K010AT2478 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 15.0UF 10.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 208864 pcs Podatkovni list T491C156K010AT2478.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.8 Ohm
natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm Zmogljivost 15µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C156K010AT
T491C156K010AT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 15UF 10V 10% 2312