T491C157K010AT7280
pregled izdelka
Številka dela: T491C157K010AT7280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 150.UF 10.0V
Podatkovni listi: T491C157K010AT7280.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C157K010AT7280
Številka dela T491C157K010AT7280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 150.UF 10.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 103698 pcs Podatkovni list T491C157K010AT7280.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm
natančen opis 150µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm Zmogljivost 150µF