T491C225M035ZT7280
pregled izdelka
Številka dela: T491C225M035ZT7280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 2.20UF 35.0V
Podatkovni listi: T491C225M035ZT7280.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C225M035ZT7280
Številka dela T491C225M035ZT7280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 2.20UF 35.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 358144 pcs Podatkovni list T491C225M035ZT7280.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.2 Ohm
natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 3.2 Ohm Zmogljivost 2.2µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C225M035AT4850
T491C225M035AT4850
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 2.20UF 35.0V
Na zalogi: 298891 pcs
Prenesi: T491C225M035AT4850.pdf
RFQ
T491C225M035ZT7280Z001
T491C225M035ZT7280Z001
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 2.20UF 35.0V
Na zalogi: 298210 pcs
Prenesi:
RFQ
T491C225M035ZTAC00
T491C225M035ZTAC00
Opis: CAP TANT 2.20UF 35.0V
Prenesi:
Opis: CAP TANT 2.20UF 35.0V
Prenesi: T491C225M035AT7280.pdf
T491C225M035ZT
T491C225M035ZT
Opis: CAP TANT 2.20UF 35.0V