T491C225M050ZT7280
pregled izdelka
Številka dela: T491C225M050ZT7280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 2.20UF 50.0V
Podatkovni listi: T491C225M050ZT7280.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C225M050ZT7280
Številka dela T491C225M050ZT7280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 2.20UF 50.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 204742 pcs Podatkovni list T491C225M050ZT7280.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 Ohm
natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 3 Ohm Zmogljivost 2.2µF