T491C226K020ATNI01
pregled izdelka
Številka dela: T491C226K020ATNI01
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22.0UF 20.0V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C226K020ATNI01
Številka dela T491C226K020ATNI01 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22.0UF 20.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 225479 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.2 Ohm natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm
Zmogljivost 22µF