T491C226M016ZGPV10ZB01
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491C226M016ZGPV10ZB01
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22.0UF 16.0V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C226M016ZGPV10ZB01
Številka dela T491C226M016ZGPV10ZB01 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22.0UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 107285 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 51 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.5 Ohm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm Zmogljivost 22µF