T491C226M020ATAUTO
pregled izdelka
Številka dela: T491C226M020ATAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22.0UF 20.0V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C226M020ATAUTO
Številka dela T491C226M020ATAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22.0UF 20.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 172043 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) Zmogljivost 22µF