T491C336K010AT4539
pregled izdelka
Številka dela: T491C336K010AT4539
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 33.0UF 10.0V
Podatkovni listi: T491C336K010AT4539.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C336K010AT4539
Številka dela T491C336K010AT4539 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 33.0UF 10.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 254012 pcs Podatkovni list T491C336K010AT4539.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.5 Ohm
natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm Zmogljivost 33µF