T491C475K016AT
KEMETKEMET
T491C475K016AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491C475K016AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 16V 10% 2312
Podatkovni listi: T491C475K016AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C475K016AT
Številka dela T491C475K016AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.7UF 16V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 151294 pcs Podatkovni list T491C475K016AT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 399-9737-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.4 Ohm
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 2.4 Ohm Zmogljivost 4.7µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C475K020AT2478
T491C475K020AT2478
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 4.70UF 20.0V
Na zalogi: 194975 pcs
Prenesi: T491C475K020AT2478.pdf
RFQ
T491C474M050ZTAC00
T491C474M050ZTAC00
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT .470UF 50.0V
Na zalogi: 220569 pcs
Prenesi:
RFQ
T491C475K016AT2478
T491C475K016AT2478
Opis: CAP TANT 4.70UF 16.0V