T491C475K035AT
KEMETKEMET
T491C475K035AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491C475K035AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312
Podatkovni listi: T491C475K035AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C475K035AT
Številka dela T491C475K035AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 293528 pcs Podatkovni list T491C475K035AT.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 399-3754-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.2 Ohm
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 2.2 Ohm Zmogljivost 4.7µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C475K035AT24787027
T491C475K035AT24787027
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 4.70UF 35.0V
Na zalogi: 59734 pcs
Prenesi: T491C475K035AT24787027.pdf
RFQ
T491C475K035AH
T491C475K035AH
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312
Na zalogi: 137033 pcs
Prenesi: T491C475K035AH.pdf
RFQ
T491C475K035AT4153
T491C475K035AT4153
Opis: CAP TANT 4.70UF 35.0V
Prenesi: T491C475K035AT4153.pdf
T491C475K035AS
T491C475K035AS
Prenesi: T491C475K035AS.pdf
T491C475K025ZTZQ01
T491C475K025ZTZQ01
Opis: CAP TANT 4.70UF 25.0V
Prenesi:
T491C475K035AT4280
T491C475K035AT4280
Opis: CAP TANT 4.70UF 35.0V
Prenesi: T491C475K035AT4280.pdf
T491C475K035AT41537280
T491C475K035AT41537280
Opis: CAP TANT 4.70UF 35.0V
Prenesi: T491C475K035AT41537280.pdf
T491C475K035AT41537027
T491C475K035AT41537027
Opis: CAP TANT 4.70UF 35.0V