T491C475M020AT
KEMETKEMET
T491C475M020AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491C475M020AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 20V 20% 2312
Podatkovni listi: T491C475M020AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C475M020AT
Številka dela T491C475M020AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.7UF 20V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165517 pcs Podatkovni list T491C475M020AT.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 399-8354-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.4 Ohm
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 2.4 Ohm Zmogljivost 4.7µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C475M020AT4053
T491C475M020AT4053
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 4.70UF 20.0V