T491C476K006ZT
pregled izdelka
Številka dela: T491C476K006ZT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 47.0UF 6.0V
Podatkovni listi: T491C476K006ZT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C476K006ZT
Številka dela T491C476K006ZT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 47.0UF 6.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 340569 pcs Podatkovni list T491C476K006ZT.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.5 Ohm natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm
Zmogljivost 47µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C476K006AT4153
T491C476K006AT4153
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 47.0UF 6.0V
Na zalogi: 204921 pcs
Prenesi: T491C476K006AT4153.pdf
RFQ
T491C476K006ZTAU00
T491C476K006ZTAU00
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 47.0UF 6.0V
Na zalogi: 266475 pcs
Prenesi: T491C476K006ZTAU00.pdf
RFQ
T491C476K006AT
T491C476K006AT
Opis: CAP TANT 47UF 6.3V 10% 2312
Prenesi: T491C476K006AT.pdf
T491C476K006ZT7280
T491C476K006ZT7280
Opis: CAP TANT 47.0UF 6.0V
Prenesi: T491C476K006ZT7280.pdf
T491C476K006ZTZ012
T491C476K006ZTZ012
Opis: CAP TANT 47.0UF 6.0V