T491C476M006AT4153
pregled izdelka
Številka dela: T491C476M006AT4153
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 47.0UF 6.0V
Podatkovni listi: T491C476M006AT4153.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C476M006AT4153
Številka dela T491C476M006AT4153 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 47.0UF 6.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 175539 pcs Podatkovni list T491C476M006AT4153.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.5 Ohm
natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm Zmogljivost 47µF