T491C476M016AT7280
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491C476M016AT7280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 47.0UF 16.0V
Podatkovni listi: T491C476M016AT7280.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C476M016AT7280
Številka dela T491C476M016AT7280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 47.0UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 218439 pcs Podatkovni list T491C476M016AT7280.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm
natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm Zmogljivost 47µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C476M016AT41537280
T491C476M016AT41537280
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 47.0UF 16.0V
Na zalogi: 257091 pcs
Prenesi: T491C476M016AT41537280.pdf
RFQ
T491C476M016AT7280Z320
T491C476M016AT7280Z320
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 47.0UF 16.0V