T491C685K020AT4838
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491C685K020AT4838
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 6.80UF 20.0V
Podatkovni listi: T491C685K020AT4838.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C685K020AT4838
Številka dela T491C685K020AT4838 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.80UF 20.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 198481 pcs Podatkovni list T491C685K020AT4838.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.9 Ohm
natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.9 Ohm Zmogljivost 6.8µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C685K020AT
T491C685K020AT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 6.8UF 20V 10% 2312