T491C686K004AT41607010
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491C686K004AT41607010
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 68.0UF 4.0V
Podatkovni listi: T491C686K004AT41607010.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491C686K004AT41607010
Številka dela T491C686K004AT41607010 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 68.0UF 4.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 315074 pcs Podatkovni list T491C686K004AT41607010.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.5 Ohm
natančen opis 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm Zmogljivost 68µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491C686K004ZT7280
T491C686K004ZT7280
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 68.0UF 4.0V
Na zalogi: 378239 pcs
Prenesi: T491C686K004ZT7280.pdf
RFQ
T491C686K004AH
T491C686K004AH
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 68.0UF 4.0V
Na zalogi: 154112 pcs
Prenesi: T491C686K004AH.pdf
RFQ
T491C686K004AT
T491C686K004AT
Opis: CAP TANT 68.0UF 4.0V