T491D106K025AT4068
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491D106K025AT4068
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 10.0UF 25.0V
Podatkovni listi: T491D106K025AT4068.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491D106K025AT4068
Številka dela T491D106K025AT4068 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10.0UF 25.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 147248 pcs Podatkovni list T491D106K025AT4068.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491D106K025AS
T491D106K025AS
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10UF 25V 10% 2917
Na zalogi: 5860 pcs
Prenesi: T491D106K025AS.pdf
RFQ
T491D106K025AT
T491D106K025AT
Proizvajalci: KEMET