T491D106K035AT2478
pregled izdelka
Številka dela: T491D106K035AT2478
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 10.0UF 35.0V
Podatkovni listi: T491D106K035AT2478.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491D106K035AT2478
Številka dela T491D106K035AT2478 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10.0UF 35.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 107212 pcs Podatkovni list T491D106K035AT2478.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
Zmogljivost 10µF