T491D107K010AT4860
pregled izdelka
Številka dela: T491D107K010AT4860
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 100.UF 10.0V
Podatkovni listi: T491D107K010AT4860.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491D107K010AT4860
Številka dela T491D107K010AT4860 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 100.UF 10.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 143427 pcs Podatkovni list T491D107K010AT4860.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 700 mOhm
natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Zmogljivost 100µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491D107K010AT4861
T491D107K010AT4861
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 100.UF 10.0V
Na zalogi: 156160 pcs
Prenesi: T491D107K010AT4861.pdf
RFQ
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 100.UF 10.0V
Na zalogi: 155840 pcs
Prenesi: T491D107K010AT4513.pdf
RFQ
T491D107K010AT48607622
T491D107K010AT48607622
Opis: CAP TANT 100.UF 10.0V