T491D226K016AT7280
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491D226K016AT7280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22.0UF 16.0V
Podatkovni listi: T491D226K016AT7280.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491D226K016AT7280
Številka dela T491D226K016AT7280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22.0UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 242136 pcs Podatkovni list T491D226K016AT7280.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 22µF