T491D226K020AH
KEMETKEMET
T491D226K020AH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491D226K020AH
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22UF 20V 10% 2917
Podatkovni listi: T491D226K020AH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491D226K020AH
Številka dela T491D226K020AH Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22UF 20V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 141123 pcs Podatkovni list T491D226K020AH.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 399-8373-2
T491D226K020AH-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 22µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491D226K016ZTAU00
T491D226K016ZTAU00
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 22.0UF 16.0V
Na zalogi: 176400 pcs
Prenesi: T491D226K016ZTAU00.pdf
RFQ
T491D226K020AH2478
T491D226K020AH2478
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 22.0UF 20.0V