T491D226K025AT4069
pregled izdelka
Številka dela: T491D226K025AT4069
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22.0UF 25.0V
Podatkovni listi: T491D226K025AT4069.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491D226K025AT4069
Številka dela T491D226K025AT4069 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22.0UF 25.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 167683 pcs Podatkovni list T491D226K025AT4069.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
Zmogljivost 22µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491D226K025AT4818
T491D226K025AT4818
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 22.0UF 25.0V
Na zalogi: 141800 pcs
Prenesi: T491D226K025AT4818.pdf
RFQ
T491D226K025AT
T491D226K025AT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 22UF 25V 10% 2917