T491D226K035ZT
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491D226K035ZT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22.0UF 35.0V
Podatkovni listi: T491D226K035ZT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491D226K035ZT
Številka dela T491D226K035ZT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22.0UF 35.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 96882 pcs Podatkovni list T491D226K035ZT.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 700 mOhm natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
Zmogljivost 22µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491D226K035AT7622
T491D226K035AT7622
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 22.0UF 35.0V
Na zalogi: 99884 pcs
Prenesi: T491D226K035AT7622.pdf
RFQ
T491D226K035ATAUTO
T491D226K035ATAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 22.0UF 35.0V
Na zalogi: 103516 pcs
Prenesi: T491D226K035ATAUTO.pdf
RFQ
T491D226K035ZT7027
T491D226K035ZT7027
Opis: CAP TANT 22.0UF 35.0V