T491D226M025AT4861
pregled izdelka
Številka dela: T491D226M025AT4861
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22.0UF 25.0V
Podatkovni listi: T491D226M025AT4861.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491D226M025AT4861
Številka dela T491D226M025AT4861 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22.0UF 25.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 169522 pcs Podatkovni list T491D226M025AT4861.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
Zmogljivost 22µF