T491D336K016AS
KEMETKEMET
T491D336K016AS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491D336K016AS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 33UF 16V 10% 2917
Podatkovni listi: T491D336K016AS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije T491D336K016AS
Številka dela T491D336K016AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 33UF 16V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5347 pcs Podatkovni list T491D336K016AS.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 399-1601-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
Zmogljivost 33µF