T491D336K020AT
KEMETKEMET
T491D336K020AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491D336K020AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 33UF 20V 10% 2917
Podatkovni listi: T491D336K020AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491D336K020AT
Številka dela T491D336K020AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 33UF 20V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86521 pcs Podatkovni list T491D336K020AT.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 399-3788-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 33µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491D336K020AS
T491D336K020AS
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 33UF 20V 10% 2917
Na zalogi: 5088 pcs
Prenesi: T491D336K020AS.pdf
RFQ
T491D336K020AT24787280
T491D336K020AT24787280
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 33.0UF 20.0V
Na zalogi: 134798 pcs
Prenesi: T491D336K020AT24787280.pdf
RFQ
T491D336K020AT4539
T491D336K020AT4539
Opis: CAP TANT 33.0UF 20.0V
Prenesi: T491D336K020AT4539.pdf
T491D336K020AT4153
T491D336K020AT4153
Opis: CAP TANT 33.0UF 20.0V
Prenesi: T491D336K020AT4153.pdf
T491D336K020AH4847
T491D336K020AH4847
Opis: CAP TANT 33.0UF 20.0V
Prenesi: T491D336K020AH4847.pdf
T491D336K020AT4380
T491D336K020AT4380
Opis: CAP TANT 33.0UF 20.0V