T491D475K050ATAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491D475K050ATAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 4.70UF 50.0V
Podatkovni listi: T491D475K050ATAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491D475K050ATAUTO
Številka dela T491D475K050ATAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.70UF 50.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 90366 pcs Podatkovni list T491D475K050ATAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.2 Ohm
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 1.2 Ohm Zmogljivost 4.7µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491D475K050ZT7027ZQ01
T491D475K050ZT7027ZQ01
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 4.70UF 50.0V
Na zalogi: 73211 pcs
Prenesi:
RFQ
T491D475K050ZT7280
T491D475K050ZT7280
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 4.70UF 50.0V
Na zalogi: 111345 pcs
Prenesi: T491D475K050ZT7280.pdf
RFQ
T491D475K050ATAUTO7555
T491D475K050ATAUTO7555
Opis: CAP TANT 4.70UF 50.0V