T491D475M050ZT4280
pregled izdelka
Številka dela: T491D475M050ZT4280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 4.70UF 50.0V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491D475M050ZT4280
Številka dela T491D475M050ZT4280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.70UF 50.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 98717 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 51 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.2 Ohm
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 1.2 Ohm Zmogljivost 4.7µF