T491D476M016AT2478
pregled izdelka
Številka dela: T491D476M016AT2478
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 47.0UF 16.0V
Podatkovni listi: T491D476M016AT2478.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491D476M016AT2478
Številka dela T491D476M016AT2478 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 47.0UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 143503 pcs Podatkovni list T491D476M016AT2478.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 47µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491D476M016AT24787622
T491D476M016AT24787622
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 47.0UF 16.0V