T491D476M025AT2478
pregled izdelka
Številka dela: T491D476M025AT2478
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 47.0UF 25.0V
Podatkovni listi: T491D476M025AT2478.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491D476M025AT2478
Številka dela T491D476M025AT2478 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 47.0UF 25.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 89853 pcs Podatkovni list T491D476M025AT2478.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 700 mOhm
natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Zmogljivost 47µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491D476M025AT48607622
T491D476M025AT48607622
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 47.0UF 25.0V
Na zalogi: 95356 pcs
Prenesi: T491D476M025AT48607622.pdf
RFQ
T491D476M025AT
T491D476M025AT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 47UF 25V 20% 2917
Na zalogi: 115735 pcs
Prenesi: T491D476M025AT.pdf
RFQ
Opis: CAP TANT 47.0UF 25.0V
Prenesi: T491D476M025AT4801.pdf
T491D476M025AT24787027
T491D476M025AT24787027
Opis: CAP TANT 47.0UF 25.0V