T491D686K016ZTAC047280
pregled izdelka
Številka dela: T491D686K016ZTAC047280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 68.0UF 16.0V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491D686K016ZTAC047280
Številka dela T491D686K016ZTAC047280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 68.0UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 179638 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 700 mOhm
natančen opis 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Zmogljivost 68µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491D686K016ZTAU00
T491D686K016ZTAU00
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 68.0UF 16.0V
Na zalogi: 132143 pcs
Prenesi: T491D686K016ZTAU00.pdf
RFQ
T491D686K016ZT7280Z060
T491D686K016ZT7280Z060
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 68.0UF 16.0V
Na zalogi: 178005 pcs
Prenesi:
RFQ
T491D686K016ZT
T491D686K016ZT
Opis: CAP TANT 68UF 16V 10% 2917