T491T475K016AT2478
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491T475K016AT2478
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 4.70UF 16.0V
Podatkovni listi: T491T475K016AT2478.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491T475K016AT2478
Številka dela T491T475K016AT2478 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.70UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 120545 pcs Podatkovni list T491T475K016AT2478.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Koda proizvajalca T
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 5 Ohm Zmogljivost 4.7µF