T491V107K006AT
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491V107K006AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 100.UF 6.0V
Podatkovni listi: T491V107K006AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491V107K006AT
Številka dela T491V107K006AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 100.UF 6.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 61455 pcs Podatkovni list T491V107K006AT.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Koda proizvajalca V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 700 mOhm
natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Zmogljivost 100µF