T491V476M016AT
KEMETKEMET
T491V476M016AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491V476M016AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 47UF 16V 20% 2917
Podatkovni listi: T491V476M016AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491V476M016AT
Številka dela T491V476M016AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 47UF 16V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53337 pcs Podatkovni list T491V476M016AT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)