T491X157M010AT7027
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491X157M010AT7027
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 150.UF 10.0V
Podatkovni listi: T491X157M010AT7027.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491X157M010AT7027
Številka dela T491X157M010AT7027 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 150.UF 10.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 66630 pcs Podatkovni list T491X157M010AT7027.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 700 mOhm
natančen opis 150µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Zmogljivost 150µF