T491X226K050ATAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491X226K050ATAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22.0UF 50.0V
Podatkovni listi: T491X226K050ATAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491X226K050ATAUTO
Številka dela T491X226K050ATAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22.0UF 50.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 33180 pcs Podatkovni list T491X226K050ATAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 600 mOhm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm Zmogljivost 22µF