T491X227K010AT4860
pregled izdelka
Številka dela: T491X227K010AT4860
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 220.UF 10.0V
Podatkovni listi: T491X227K010AT4860.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491X227K010AT4860
Številka dela T491X227K010AT4860 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 220.UF 10.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 67154 pcs Podatkovni list T491X227K010AT4860.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm
natančen opis 220µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm Zmogljivost 220µF