T491X476K035ATAUTO
pregled izdelka
Številka dela: T491X476K035ATAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 47.0UF 35.0V
Podatkovni listi: T491X476K035ATAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491X476K035ATAUTO
Številka dela T491X476K035ATAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 47.0UF 35.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 49202 pcs Podatkovni list T491X476K035ATAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 399-18084-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 600 mOhm
natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm Zmogljivost 47µF