T491X685K050AT2478
pregled izdelka
Številka dela: T491X685K050AT2478
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 6.80UF 50.0V
Podatkovni listi: T491X685K050AT2478.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491X685K050AT2478
Številka dela T491X685K050AT2478 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.80UF 50.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 84594 pcs Podatkovni list T491X685K050AT2478.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 6.8µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491X685M050AT7280
T491X685M050AT7280
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 6.80UF 50.0V
Na zalogi: 67663 pcs
Prenesi: T491X685M050AT7280.pdf
RFQ
T491X685K050AT
T491X685K050AT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917