T491X686M025AT
KEMETKEMET
T491X686M025AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491X686M025AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 68UF 25V 20% 2917
Podatkovni listi: T491X686M025AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491X686M025AT
Številka dela T491X686M025AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 68UF 25V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72762 pcs Podatkovni list T491X686M025AT.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 399-3823-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Koda proizvajalca X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 700 mOhm
natančen opis 68µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Zmogljivost 68µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491X686M020ZT
T491X686M020ZT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 68.0UF 20.0V
Na zalogi: 61692 pcs
Prenesi: T491X686M020ZT.pdf
RFQ
T491X686M025ATAUTO
T491X686M025ATAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 68.0UF 25.0V