T494C475K025AT
KEMETKEMET
T494C475K025AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T494C475K025AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 25V 10% 2312
Podatkovni listi: T494C475K025AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T494C475K025AT
Številka dela T494C475K025AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.7UF 25V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138675 pcs Podatkovni list T494C475K025AT.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T494 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 399-8464-2
T494C475K025AT-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 600 mOhm
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 600 mOhm Zmogljivost 4.7µF